Майбутнє України – основний постачальник їжі країнам світу (від 16.10.2015)

Публикация 16.10.2015

     Відомо, що сьогодні в світі голодує чи не доїдає більше 2 мільярдів людей із 6 мільярдів населення землі, або більше 30%. А за постійного росту населення світу, в основному в найбідніших країнах, ця проблема не тільки не вирішиться, а ще більше загостриться. За таких умов вартість сільськогосподарської продукції буде зростати, збагачуючи країни – виробники.

 

     В той же час Україна, одна із найбільших за територією країн Європи та найбільша за величиною земель, що обробляються для ведення сільського господарства, тому за умов підвищення рівня ведення сільського господарства, Україна має усі можливості для лідерства як в Європі так і в усьому світі.

 

     При цьому, ми повинні пам’ятати, що за умов правильного ведення сільськогосподарських робіт, земля не виснажується, а постійно відновлюється, чим не можуть похвалитися країни, які безконтрольно викачують із своїх надр нафту, газ та інші поклади.

 

     На підставі вищенаведеного, можна із великою ймовірністю прогнозувати добрі перспективи України за умов подальшого розвитку та покращення виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, підвищення її якості.

 

     Із урахуванням  вищесказаного, фірма ТОВ «Харківбудніпроект» активно приймає участь у проектуванні, реконструкції та будівництві сільськогосподарських підприємств.

 

     Нашою організацією розроблені проекти та частково виконані роботи із реконструкції таких олійно-переробних заводів, як Полтавський, Великобурлуцький та Приколотнянський, заводу підготовки зерна у селищі Закупне Хмельницької області та багато інших.

 

     На сьогодні нами завершені роботи із розробки проекту реконструкції хлібоприймального пункту (ХПП) в Сумській області.

 

     Метою роботи було збільшення виробничої потужності ХПП за рахунок підвищення рівня механізації та автоматизації виробничих процесів, покращення умов праці робітників. Проект був успішно завершений у 2015 році. Виконання будівельно-монтажних робіт намічене на 2016 рік. Реалізація даного проекту дозволить збільшити потужність ХПП у 2,5 рази.