Розроблення концепції проекту

Як зароджується проект будівництва, що лежить в основі розроблення концепції проекту об’єкту будівництва? Хто приймає участь в роботі над цією концепцією? Відповідям на ці питання присвячена ця стаття.

Приймаючі рішення про необхідність будівництва об’єкту, Замовнику необхідно відповісти на головні питання:

  • функціональне призначення майбутнього об’єкту та його приблизна потужність;
  • орієнтовна фінансова вартість створення такого об’єкту;
  • можливе місце його розміщення.

Ідея будівництва – це перший поштовх до ії втілення!

Розроблення концепції проекту об’єкту будівництва здійснюється в ході складання вихідних даних на проектування та створення проектної документації. ТОВ «ХАРКІВБУДНІПРОЕКТ» має великий досвід у виконанні передпроектних проробок та містобудівних розрахунків, у робочому проектуванні та супроводженні проектів.

Розроблення концепції проекту об’єкту будівництва складається з цілого комплексу робіт, в якому беруть участь як Замовник, так і Проектувальник:

  1. Визначення основного напрямку реалізації об’єкту будівництва. На цьому етапі Замовник визначається з призначенням об’єкту, його потужністю. Разом з Проектувальником приймаються принципові технічні рішення для реалізації проекту будівництва об’єкту в межах доступного фінансування.
  2. Визначається основний склад проекту об’єкту будівництва, в тому числі з визначенням учасників проектної групи, фіксуються очікування зацікавлених сторін. Складається укрупнений перелік процесів проектування.
  3. Розробка загального плану роботи над проектом, проводиться оцінка можливих ризиків.

Спеціалісти ТОВ «ХАРКІВБУДНІПРОЕКТ» мають високий рівень кваліфікації та великий досвід у розробці проектно-кошторисної документації на будівництво та реконструкцію як промислових так і цивільних об’єктів. Ми будемо раді запропонувати Вам допомогу у розробленні концепції проекту об’єктів різноманітного призначення!