Послуги

     ТОВ «Харківбудніпроект» – сучасна високопрофесійна проектна організація європейського рівня.

УСЛУГИ     Це підтверджено відгуками за результатами співпраці з провідними фірмами, замовниками світового рівня: Nestle (Швейцарія); Widmann (Швейцарія); «Бертельсмана» (Німеччина, США); «Крона-інвест» (Австрія); Sakmi (Італія) та багатьох інших, а також відгуками великих українських замовників: «Харківського плиткового заводу»; «Полтавського олійно-екстракційного заводу»; «Запорізького заводу феросплавів»; «Черкаського заводу азотних добрив»; Електромашинобудівного заводу компанії «ТММ-енергобуд» (м. Харків) та багатьох інших.

     Всі керівники проектів вільно говорять англійською мовою, що підвищує швидкість вирішення багатьох, як технічних, так і організаційних питань під час роботи з іноземними замовниками.

   Основними напрямками діяльності нашої організації є:

   – Обстеження та паспортизація будівель і споруд.

   – Розробка необхідної документації для узаконення самовільного будівництва.

   – Розробка ескізних і робочих проектів (архітектурні, конструктивні й технологічні рішення, інженерні мережі, генплан, кошторис).

   – Архітектура і дизайн інтер’єрів.

   – Авторський нагляд (в процесі реалізації наших проектів здійснюють головні фахівці фірми).

     Наша організація на стадії проектної підготовки надає замовникам допомогу у розробці технічних умов.

     У процесі проектування промислових підприємств, проектування офісів, інших громадських і житлових будівель фахівцями ТОВ «Харківбудніпроект» застосовуються: прогресивні об’ємно-планувальні рішення; прогресивні конструкції та матеріали; новітнє технічне та технологічне обладнання (системи: «Розумний будинок», «Променисте опалення”) і багато іншого.

     Обравши нашу організацію для виконання повного комплексу послуг, крім проектних робіт, ви можете отримати рішення таких питань, як інженерні вишукування, супровід погодження та експертизи проекту і безпосередньо будівництво об’єкта.