Супровід

     У разі проведення реконструкції, ремонту, технічного переобладнання будівлі, перш за все, виконують технічне обстеження будівельних конструкцій з метою визначення можливості виконання і розробки необхідних заходів.

 

     При новому будівництві розробляється ескізний проект майбутньої будівлі з урахуванням побажань замовника і вимог сучасних будівельних норм та законодавства України (або будь-якої іншої країни – у разі закордонного проектування).

 

Сопровождение     Розробка концепції проекту – це перший крок, що виконується інвестором, на підставі якого виконуються всі наступні, в т.ч. проектування будівлі, узгодження проекту в державних інстанціях, отримання дозволу на будівництво і безпосередня реалізація проекту – будівництво (реконструкція, ремонт і т.д.).

 

     Ми здійснюємо не тільки безпосередньо проектування будівлі, але і супровід проекту на етапі узгодження. Перш, ніж приступити до проектування, ми допомагаємо нашим замовникам розрахувати потребу в енергоресурсах і заповнити опитувальні листи інженерних служб для отримання необхідних технічних умов.

 

     Ми приділяємо увагу всім етапам розробки проекту, в тому числі і розробці архітектурної концепції проекту, на підставі якої формується уявлення про об’єкт і вимоги до нього. За сформульованим замовником технічним завданням і узгодженою архітектурною концепцією виконується подальше опрацювання деталей проекту.

 

     Склад проектної документації, порядок її розробки, погодження та затвердження виконується відповідно до вимог ДБН А.2.2-3-97. Знання норм і високий професіоналізм дозволяє нашим фахівцям-проектувальникам виконувати проектування будівель (всіх етапів розробки проекту) на високому рівні.

 

     Залежно від складності об’єкта проектування будівель може здійснюватися в одну (РП) або дві стадії (П, РП). В останньому випадку на узгодження йде стадія «Проект» (П). Більш складні проекти передбачають попередню розробку ескізного проекту (ЕП) і ТЕО інвестицій.

 

     Однак, при розробці проекту будинку в Харкові, не зважаючи на те, що це не великий об’єкт, ескізний проект (передпроектне опрацювання) виконується обов’язково, оформлена візуалізація будинку дає можливість замовнику побачити свій майбутній житловий будинок в тривимірній моделі і, у разі необхідності, відкоригувати свою ідею.

 

     Всі етапи розробки проекту ведуть головний інженер проекту і головний архітектор проекту, які призначаються відповідним наказом керівника і є відповідальними за якість його виконання.

 

     Ескізний проект після узгодження в органах містобудування та архітектури є підставою для розробки робочого проекту (РП).

 

     Надання на погодження, експертизу та затвердження проектної документації – функція замовника і виконується за його рахунок. Однак наші фахівці можуть здійснювати супровід проекту на етапі узгодження: захищати свої проектні рішення, своєчасно усувати об’єктивні зауваження погоджуючих інстанцій, давати роз’яснення наявних питань, що позбавляє наших замовників потреби заглиблюватися в деталі проектної документації. Тому, якщо ви – наш замовник, то не важливо розробляємо ми для вас проект будинку у Харкові, завод, цех або офіс у будь-якому іншому місті України, ми допоможемо вам довести вашу ідею до її повної реалізації.