Дизайн

Дизайн-коттедж вариант-3 измененРозробка дизайн проекту котеджу – це творчий процес, для реалізації якого необхідні знання висококваліфікованих фахівців у комплексі з творчим баченням. Саме ці якості дозволяють нашим архітекторам втілювати в життя ідеї замовників або пропонувати свої власні, у повній відповідності до темпераменту та способу життя замовника, які відображають його бачення. Дизайн і архітектура дозволяють реалізувати будь-які ідеї, особливо якщо мова йде про будівництво нового будинку, де кожен елемент будівлі, такий як виносний балкон, колона, сходи і т.ін. може стати виразним і функціональним. Внутрішнє оздоблення будинку – це те середовище, в якому людина (замовник) проводить час відпочинку, саме тому розробці дизайн проекту котеджу (квартири) надається таке велике значення.

     Важливий дизайн і при реконструкції квартири під офіс, оскільки у зв’язку з функціональним призначенням змінюється планування приміщень і відповідно інтер’єр. В офісних приміщеннях важливо забезпечити високу продуктивність праці співробітників в комфортній обстановці і відобразити статус компанії. Тому реконструкцію квартири під офіс слід починати з консультації з професійним дизайнером.

     Свої власні вимоги до дизайну інтер’єру існують не тільки для житлових і офісних будівель, але і для виробничих приміщень, ресторанів, культових споруд, готелів, магазинів і т.д.

Дизайн вариант-4 изменен

     Як бачимо з переліченого вище, дизайн інтер’єру для приміщень з різним призначенням кардинально відрізняється один від одного. Більше того, існує безліч різних стилів (готика, бароко, класицизм, модернізм, мінімалізм, хай-тек і багато інших). Деякі стилі, переплітаючись між собою, дають цікавий варіант реалізації бачення дизайнера і замовника. Головне – зберегти гармонійність деталей і настрою.

     При створенні дизайн проекту досвідчені архітектори-дизайнери продумують і враховують всі деталі: композицію, стиль, оздоблювальні матеріали, обладнання та меблі.

     Дизайн і архітектура – дві складові одного процесу – процесу організації внутрішнього простору приміщень відповідно з функціональним призначенням, уподобаннями користувача і світовими стандартами. Вони дозволяють втілити все це у відповідності з діючими будівельними нормами і правилами.

     Найчастіше, перше, що уявляє собі замовник, коли планує будівництво об’єкта – це його інтер’єр і екстер’єр (норми проектування йому не знайомі і не цікаві), а на перше місце за значимістю для замовника виходить процес, який зазвичай завершує розробку проекту – дизайн.

     Харків, Харківська, Полтавська, Сумська області – ось навіть не повний перелік регіонів України, в яких були втілені цікаві ідеї наших фахівців у галузі дизайну.