Будівництво

     Розробка проектно-кошторисної документації – це важливий етап, на якому не тільки визначається концепція будівлі, а й опрацьовуються всі деталі з урахуванням вимог замовника і норм законодавства. Проте це – тільки частина загального процесу. Не менш важливо реалізувати створені професійними проектувальниками ідеї – втілити їх у життя. Це здійснюється на наступному важливому етапі – під час виконання будівельно-монтажних робіт. Незалежно від того, чи це будівництво заводу або складу, реконструкція або ремонт офісу, магазину або житлового будинку, всі ідеї повинні бути втілені на високому професійному рівні з дотриманням всіх будівельних норм і правил.

 

Строительство-1    Останнім часом особливо затребуваним є будівництво котеджів в Харкові та інших містах і селищах України. Людині завжди властиво покращувати якість і умови свого життя, саме тому вона намагається побудувати та облаштувати своє житло. Будівництво котеджів в Харкові є затребуваною роботою круглий рік завдяки наявності сучасних матеріалів, добавок і пристосувань, що дозволяють вести будівельні роботи на ділянці навіть при мінусовій температурі. На особливо холодний період року можна запланувати виконання внутрішніх опоряджувальних робіт та інженерних мереж після зведення фундаментів, стін, влаштування перекриттів і даху житлового будинку. Таким чином, за наявності коштів, будь-яка ідея з будівництва нового котеджу може бути реалізована максимум за 1 рік.

 

     Однак будівництво житлових будинків – це тільки частина нашої діяльності. Основний обсяг займають промислові, адміністративні та громадські будівлі. У галереї можна ознайомитися з нашими великими реалізованими проектами, побудованими і оснащеними з урахуванням найсучасніших вимог і технологій. На деяких з них наші професійні будівельники виконували повний комплекс будівельно-монтажних робіт, на інших – окремі види будівельних робіт. Серед наших об’єктів можна виділити, як великі промислові комплекси, так і окремі виробничі, складські та офісні будівлі, магазини, аптеки тощо.

 

Строительство-2     Також ми займаємося зведенням не тільки будинків, але і споруд, до яких відносяться башти, вежі, резервуари, трубопроводи, мости.

 

     Наша компанія виконує весь комплекс будівельно-монтажних робіт зі здачею об’єкта «під ключ». Це включає нове будівництво та реконструкцію.

 

     Крім того, наша організація може виконувати окремі види робіт:

• виготовлення та монтаж будь-яких типів металоконструкцій;

• електромонтажні та сантехнічні роботи;

• теплоізоляційні роботи;

• улаштування і ремонт покрівель;

• газопостачання та вентиляція.

 

Строительство-3     Наші фахівці реалізують проектні ідеї будь-якої складності з урахуванням всіх вимог замовника з дотриманням техніки безпеки, будівельних норм і правил, і в повній відповідності з сучасними тенденціями в будівництві. Ми виконуємо будівельно-монтажні роботи на території всієї України (Харків, Київ, Луганськ, Луцьк, Тернопіль, Донецьк, Херсон, Житомир, Запоріжжя та ін.)