Проекти

     Розробка проекту – необхідна і невід’ємна частина процесу народження і реалізації ідеї з будівництва, реконструкції або ремонту будь-якої будівлі чи споруди. Проектно-кошторисна документація в повному обсязі дає повне уявлення не тільки про концепцію будівлі, але і надає всі необхідні дані для безпосереднього виконання будівельно-монтажних або ремонтних робіт. Завершальним етапом цього творчого процесу є складання кошторисної документації, в якій прописано перелік необхідних робіт, матеріалів та їх вартість, що вкрай важливо враховувати під час реалізації ідеї.

 

Проекты     Проектування виконується для будівель з різним призначенням, це можуть бути цивільні, які в свою чергу діляться на громадські та житлові, і промислові.

 

     Проектно-кошторисна документація складається з декількох розділів, які виконують відповідно до завдання замовника і вимог норм та законодавства України. Кількість розділів проекту може змінюватись в залежності від призначення, складності, будівельного обсягу та продуктивності будівлі. Наприклад, для проекту складу важлива технологія і логістика, а для проекту будинку цей розділ не потрібен. Для проектів будинків розроблюють, таким чином, меншу кількість розділів, проте генплан забудови та архітектурно-будівельна частина проекту однаково важливі для будь-якої споруджуваної будівлі, незалежно від її призначення. Генплан забудови дозволяє не тільки здійснити посадку будівлі на місцевості, але і забезпечити безперешкодний рух транспорту і персоналу територією заводу, що особливо важливо для великих підприємств, які складаються із значної кількості будівель.

 

     Незалежно від складності об’єкта ми з повною віддачею працюємо над втіленням ідеї з його проектування та будівництва. Якщо розробляється проект будинку, то до професіоналізму додається розуміння того, що створюється або вдосконалюється місце життя і відпочинку людини, в якому вона повинна відчувати себе затишно і комфортно. В разі проектування офісної будівлі акцент робиться на функціональності і стилі. Якщо ж виконується промислове проектування, наприклад, розробляється проект складу, АБК, заводу, то основне в ньому – технологічні сучасні рішення. В усіх наведених випадках ми не забуваємо про удосконалення процесу і пропонуємо замовникам найсучасніші, естетичні, безпечні та високоякісні матеріали та рішення.

 

     Ми розробляємо проекти для різних галузей промисловості, серед яких: хімічна, фармацевтична, харчова, паперова, паливна, будівельних матеріалів, деревообробна, целюлозно-паперова та ін.

 

     Серед проектів громадських будівель знаходяться: стадіони, басейни, палац студентів, храмові комплекси, ринки, нічні клуби і кінотеатри, банки, офіси, салони краси та ін.

 

     Житлове проектування виконується як для багатоповерхових житлових будинків і комплексів, так і для приватних будинків.