Зерновий перевантажувальний комплекс в м. Рені

     Розробка техніко-економічного обгрунтування будівництва перевантажувального комплексу біля узбережжя Дунаю в районі старого пасажирського причалу м. Рені Одеської обл. з можливістю складування та зберігання суднових партій (2008 р.).

 

     Замовник: ТОВ «Бонтруп Термінал».

 

     Основним завданням комплексу, що проектується, є забезпечення вантажно-розвантажувальних і складських робіт з приймання, зберігання, і, в перспективі, переробки та відвантаження зернових та олійних культур, які доставляють автомобільним і залізничним транспортом, морським і річковим шляхом і відправляють річковими та морськими транспортними судами (баржами).

 

     Для комплексу, що створюється, запланований розрахунковий вантажообіг в кількості 500 тисяч тонн зернових та інших вантажів, основну частину яких складають власні вантажі компанії ТОВ «Бонтруп Термінал». Доставка експортних вантажів буде здійснюватися автомобільним і залізничним транспортом, а відправлення – по річці баржами або річковим самохідним флотом. Імпортні вантажі доставляють баржами і відправляють автомобільним і залізничним транспортом.

 

     Продуктивність приймання зерна з автомобільного транспорту – 1 лінія загальною продуктивністю 300 т/год., приймання з залізничного транспорту та відвантаження в залізничні вагони – 300 т/год., відвантаження у суда – 400 т/год., розвантаження з суден – 300 т/год.

 

     До складу комплексу будуть включені такі споруди:

 

– спорудження причалу для річкових суден із зміцненням берега;

– станція розвантаження вагонів;

– силоси для зберігання зернових культур;

– адміністративно-технічна будівля;

– споруди для очищення зливових стоків;

– ваговий комплекс;

– відкриті майданчики для складування;

– каналізаційна насосна станція;

– резервуари для води пожежного запасу.

 

Рени