Храмові комплекси

     Розроблено ескізний і робочий проекти будівництва храму, недільної школи, котельні та туалету в складі Свято-Введенського храмового комплексу по вул. Єлізарова, 71 в м. Харкові (2007 р.).

 

     Замовник: Свято-Введенська церковна громада.

 

     Недільна школа являє собою двоповерхову будівлю з розмірами в плані 18,4×6 м.

 

     До складу приміщень школи входять класні кімнати, кабінет настоятеля, зал засідань Церковної Ради, бібліотека, кухня, трапезна.

 

     До літа 2010 року були закінчені опоряджувальні роботи та недільна школа всередині придбала красивий закінчений вигляд. На першому поверсі красивий молитовний зал з вівтарем. На другому поверсі – приміщення для занять учнів недільної школи, кімнати для батюшки.

 

     У 2011 році була добудована котельня і туалет.

 

     У 2012 році висаджено квіти, плодові та декоративні дерева. Змонтовано верхівки над входом в недільну школу, а на карнизі встановлено картину, і недільна школа розкрилася в повній красі.

 

     Розроблено робочу документацію на відновлення церкви (1996 р.) та проект будівництва недільної школи (2010 р.) у складі храмового комплексу Всіх Святих по вул. Театральній, 1 в с. Старий Мерчик Валківського р-ну Харківської обл.

 

     Замовник: Всесвятська церковна громада.

 

     Храм був зруйнований в 1929 році.

 

     Оскільки відновити церкву в її первинному вигляді не було фінансової можливості, то було прийнято рішення прибудувати до трапезної стіну півколом для створення вівтаря. Таким чином, колишня трапезна стала центральною частиною відновленої церкви. У 2004 році на верхній ярус дзвіниці було встановлено дзвін. У 2005 році було зроблено новий іконостас. У наступному році виконані розписи стін, і відбулося освячення церкви, виконано роботи з благоустрою території, і церква Всіх святих отримала завершений вигляд.

 

     Недільна школа призначена для духовного виховання прихожан та проведення церковних обрядів. У недільній школі жителі Старого Мерчика вивчають Закон Божий, церковний спів. Працюють гуртки для дітей.

 

     Розробка робочого проекту Чернецького корпусу з Храмом Андрія Первозваного в складі Свято-Тихвинського жіночого монастиря за адресою: вул. Чичеріна, 171 в м. Дніпропетровську (2013 р.).

 

     Замовник: Свято-Тихвинський жіночий монастир Дніпропетровської єпархії Української православної церкви.

 

     У робочому проекті застосовані сучасні матеріали і вироби, що мають сертифікати відповідності нормам безпеки України.

 

     Робочим проектом передбачені такі приміщення, як:

 

     – харчоблок для забезпечення харчуванням мешканців монастиря та парафіян;

     – трапезний зал;

     – проскурня;

     – гостьові і житлові келії;

     – лекційний зал;

     – бібліотека;

     – санвузли;

     – господарські приміщення.

 

Храмовые комплексы