Центр виховної роботи зі студентами

     Розроблено ескізний і робочий проекти будівництва Центру виховної роботи зі студентами по вул. Революції, 12 в м. Харкові, а також проект індивідуального теплового пункту, призначеного для теплопостачання систем опалення, вентиляції та гарячого водопостачання (2007-2010 рр.).

 

     Замовник: Харківська національна академія міського господарства.

 

     Центр виховної роботи та культурного дозвілля студентів являє собою 6-ти поверховий будинок загальною площею 5980 м2.

 

     У складі студентського центру передбачені наступні підрозділи:

 

     – зал для глядачів на 1000 місць;

 

     – фойє-виставковий зал;

 

     – 2 репетиційних зали;

 

     – конференц-зал на 220 місць;

 

     – артистичні;

 

     – кіносвітлопроекційний комплекс;

 

     – клубні приміщення;

 

     – кафе на 50 посадочних місць з танцювальним майданчиком;

 

     – підсобні та технічні приміщення.

 

     Планування та обладнання приміщень студентського центру забезпечують можливість проведення наукових конференцій, зборів, концертів, демонстрації фільмів, проведення культурно-масових заходів.

 

     Часткова врізка проектованої будівлі в рельєф місцевості обумовлена крутим ухилом і особливістю забудови вул. Революції та вул. Мельникова.

 

     З проектованим центром сусідять як старі будівлі початку минулого сторіччя, що є пам’ятками архітектури, так і нові споруди 60-90-х років.

 

     В основу рішення фасадних площин проектованого центру покладено принцип гармонійного включення в ландшафт, органічного поєднання проектованої та існуючих будівель. Це виділення першого поверху, облицьованого гранітними плитами, і більш легке, лаконічне вирішення верхівки будівлі з боку вул. Революції – поверхня стіни з розташованою на ній емблемою академії ніби розчиняється, злітає у повітря. У скляній стіні, як у дзеркалі, відбиваються фасади старовинних корпусів – пам’яток архітектури.

 

Дворец студентов ХНАГХ

ХНАГХ Главная

ХНАГХ 1

 

ХНАГХ 2