Торгівельні центри

     Виконана проектна документація на будівництво торгових приміщень з благоустроєм прилеглої території на земельній ділянці, розташованій по вул. Академіка Павлова, кут пр. 50-річчя ВЛКСМ в Московському адміністративному районі м. Харкова (2006 р.).

 

     Замовник: ПП “Біас”.

 

     Проектований об’єкт являє собою триповерхову опалювальну будівлю з цокольним поверхом, площею 1359,0 м2.

 

     Торговий центр складається з торгово-виставкових залів, приміщень персоналу, приміщень інвентарю для прибирання, електрощитової, підсобного приміщення, санвузлів і топкової.

 

     Майданчик будівництва та зони благоустрою знаходиться в складних геологічних умовах – на території похованого яру, який засипаний неоднорідними за складом ґрунтами.

 

     Внаслідок вимушеного заглиблення фундаментів, під будівлею було доцільно запроектувати підвал, який буде використовуватися для технічних потреб.

 

     Також проектом передбачено встановлення виставкового павільйону з легких металевих конструкцій.

 

Виконана передпроектна робота з визначення оптимальних рішень для будівництва торгово-складського комплексу по вул. Озерній в с. Комунар Харківського р-ну Харківської обл. (2007 р.).

 

     Замовник: приватна особа.

 

     Проектована будівля складу представляє собою одноповерховий опалювальний будинок прямокутної форми площею 7950 м2. На території торгово-складського комплексу передбачено розміщення адміністративно-побутових приміщень, призначених для обслуговування персоналу, що працює на складі, а також офісних приміщень для керівного персоналу.

 

     До складу проектованого торгово-складського комплексу входять:

 

     1. Складський комплекс з технічними, службовими та адміністративно-побутовими приміщеннями.

 

     2. Прохідна з контрольно-пропускним пунктом.

 

     3. Пожежні резервуари.

 

     4. Очисні споруди.

 

     5. Електропідстанція.

 

     6. Стоянка для малотоннажного транспорту.

 

Торговые центры

Торговый центр 7