Дистрибуційний центр зі складом книг

     Розробка проектної документації для реконструкції адміністративно- побутового корпусу та цеху з виробництва керамзитового гравію по вул. Заводський, 50 в с.м.т. Солоницівка Харківської обл. під будівлю з прибудовою для фасування, пакування та зберігання друкованої продукції (2007 р.).

 

     Замовник: ДП з іноземними інвестиціями «Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля»

 

     Комплекс логістичного центру складається з будівлі, що реконструюється, прибудови нового цеху та адміністративно-побутового корпусу. Основним завданням логістичного центру є зниження витрат при ефективній виробничій діяльності із застосуванням машин і механізмів для послуг логістики в процесі закупівлі, постачання, перевезення та зберігання книг та іншої поліграфічної продукції.

 

     Будівля складського блоку одноповерхова, розмір в плані – 54,07 х114м., висота до нижнього поясу ферм – 11,9 м.

 

     Будівля виробничого блоку одноповерхова, розмір у плані – 36х120 м., висота до нижнього поясу ферм – 10,7 м.

 

     Сучасні оздоблювальні матеріали використані в зовнішній обробці комплексу. Це забезпечує герметичність конструкцій і стійкість до атмосферних впливів; високу тепло- та звукоізоляцію, а також привабливий зовнішній вигляд.

 

     Кольорове рішення комплексу будівель прийнято з урахуванням навколишньої забудови.

 

    Віконні, дверні блоки і вітражі запроектовані з металопластикових віконних систем з використанням ПВХ профілю та подвійного склопакета.

 

     Легкі стінові панелі типу «сендвіч» прийняті в якості огороджувальних конструкцій.

 

Дистрибуционный центр со складом книг