Критий велотрек “Динамо”

     Розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію адміністративно-побутової будівлі і відкритого велотреку під державний центр Олімпійської підготовки спортсменів з велоспорту на треці з будовою критого велотреку по вул. Динамівській, 3 у м. Харкові (2008 р.).

 

     Для приведення велотреку у відповідність з вимогами європейських стандартів і для продовження терміну його експлуатації був виконан робочий проект, у якому передбачено виконання реконструкції існуючого відкритого велотреку під державний центр олімпійської підготовки спортсменів на треці і влаштування критого велотреку. Споруді необхідно було надати сучасний естетичний вигляд та багатофункціональність, підвищити комфортність перебування в ньому глядачів.

 

     Основне призначення споруди – підготовка спортсменів і, безпосередньо, проведення спортивних змагань. Також передбачалося проведення фізкультурно-оздоровчих заходів для населення, для цього на арені влаштован майданчик для гри у міні-футбол і два майданчика для великого тенісу.

 

     Загальна площа приміщень – 12762,60 м2. Загальна пропускна здатність – 780 осіб.

 

     У ході реконструкції передбачено виконання наступних заходів:

 

  • виконання стін і покриття над існуючим велотреком;
  • виконання капітального ремонту адміністративно-побутового будинку;
  • демонтаж будівельних конструкцій існуючих трибун та влаштування нових;
  • заміна покриття полотна велотреку;
  • виконання синтетичного покриття всередині велотреку.

 

Крытый велотрек

Велотрек 4

Велотрек 1

Велотрек 5