Салони краси

     Виконано робочий проект з реконструкції нежитлового приміщення (колишньої квартири) під салон краси з влаштуванням окремого входу по пр. Тракторобудівників, 102 в м. Харкові (2003 р.).

 

     Замовник: приватна особа.

 

     Робочим проектом передбачено реконструкцію нежитлових приміщень першого поверху житлового будинку. До складу приміщень салону краси входять: зал очікування, перукарський і манікюрний зали, косметологічний кабінет, підсобне приміщення, санвузол і кімната відпочинку.

 

     Загальна площа салону краси становить: 56 м2.

 

     Виконано обстеження стану будівельних конструкцій нежитлових приміщень, розташованих за адресою: м. Харків, пр. Перемоги, 65б у зв’язку з виконаною реконструкцією під салон краси (2006 р.).

 

     Замовник: приватна особа.

 

     Після реконструкції до складу приміщень салону краси ввійшли: перукарський зал, коридор, санвузол, підсобні приміщення, солярій та косметологічний кабінет.

 

     Загальна площа салону краси після реконструкції складає: 48,5 м2.

 

     Виконано технічний висновок з метою визначення можливості реконструкції квартири, розроблено робочий проект і паспорт зовнішньої обробки на реконструкцію квартири, розташованої за адресою: м. Чугуїв, б-р Комарова, 9, під салон краси з влаштуванням окремого входу. А також виконано авторський нагляд за будівництвом (2008 р.).

 

     Замовник: приватна особа.

 

     Проектом передбачена реконструкція квартири, розташованої на першому поверсі житлового будинку, під салон краси. Після реконструкції квартира буде являти собою салон краси з окремим входом, що складається з тамбура, холу, перукарського залу на два робочих місця, манікюрного кабінету, санвузла, кімнати персоналу та побутового приміщення. Кількість персоналу – 4 людини. Всі робочі приміщення оформлені зручними меблями відповідно до вимог сучасного інтер’єру.

 

     Загальна площа салону краси склала – 64,54 м2.

Салоны красоты