Кінотеатри

     Проведено технічне обстеження будівельних конструкцій другого поверху кінотеатру “Парк”, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 81, з метою визначення можливості його реконструкції. Виконано робоче проектування і паспорт зовнішньої обробки для реконструкції 2-го поверху нежитлової будівлі (кінотеатру) (2005 р.).

 

     Замовник: ТОВ “Кінотеатр “Парк”.

 

     Будівля кінотеатру «Парк» представляє собою двоповерхову цегляну будову в плані простої геометричної форми з розмірами: 44,75 × 37,78 м.

 

     У частині 2-го поверху кінотеатру «Парк», яку реконструюють, розміщені такі приміщення: фойє, кафе, кабінети адміністрації, цехи для приготування їжі, санвузол і службові приміщення.

 

Кинотеатры

 

     Виконано технічний висновок про стан будівельних конструкцій будівлі кінотеатру “Росія”, розташованого по пр. 50-річчя ВЛКСМ, 54 у м. Харкові для визначення можливості реконструкції. Розроблено робочий проект реконструкції будівлі кінотеатру “Росія” з однозальної в багатозальну з облаштуванням додаткових входів та виходів і будівництвом котельної (2005 р.).

 

     Замовник: кінотеатр “Росія”.

 

     Будівля кінотеатру являє собою двоповерхову будову з підвалом з розмірами: 30 × 54 м.

 

Кинотеатр Россия

 

     Виконано технічний висновок про визначення можливості прибудови залу для глядачів до існуючої будівлі кінотеатру “Познань” по вул. Академіка Павлова, 160 у м. Харкові (2004 р.).

 

     Замовник: ТОВ “Кінотеатр” Познань”.

 

     Обстежувана будівля кінотеатру “Познань” розрахована на 1100 місць. Будівля двоповерхова з підвалом. У плані – простої геометричної форми з розмірами: 42 × 60 м.

 

Кинотеатр Познань

 

     Виконано робочий проект реконструкції будівлі “Кінотеатру ім. Довженка” по вул. 23 Серпня, 61 у м. Харкові в багатозальний кінотеатр з влаштуванням окремих входів-виходів (2004 р.).

 

     Замовник: ТОВ “Кінотеатр ім. О. Довженка”.

 

     Будівля має прямокутну форму з розмірами: 24 × 55,5 м.

 

     До складу кінотеатру входять такі приміщення: зальна, що складається з глядацького залу і багатоповерхової обслуговуючої частини, до якої входять фойє 1-го і 2-го поверху, підвальні приміщення (технічний поверх) і влаштований між фойє і глядацьким залом блок кінопроекційної і касового залу. У торці будинку розташована підвальна прибудова.

 

Кинотеатр Довженко