Клуби

     Проведено технічне обстеження стану будівельних конструкцій сільського клубу із залом для глядачів на 200 місць у селі Хрущево-Микитівка, Богодухівського р-ну, Харківської обл. та розроблено рекомендації щодо його подальшої експлуатації.

 

     Також виконано робочий проект закінчення будівництва сільського клубу культури та газопостачання окремо збудованої топкової сільського клубу культури (2005-2006 рр.).

 

     Замовник: Хрущево-Микитівська сільрада.

 

     Сільський клуб являє собою двоповерхову окремо розташовану будівлю з підвалом загальною площею 1062,3 м2. До складу приміщень клубу входять: більярдна; музичні класи; кімната інвентарю; підсобні приміщення; актовий зал; сцена; фойє; гримерки; приміщення охоронця; вестибюль; проекційна; навчальні класи; щитова; санвузли.

 

     Проектована топкова розташована в окремій будівлі і призначена для опалення сільського клубу культури. Будівля топкової цегляна, одноповерхова з розмірами в осях 5,2 × 4,2 м.

 

     Виконано технічне обстеження стану актового залу, розташованого в будівлі ВАТ “ПТІмаш” за адресою: пр. 50-років ВЛКСМ, 56.

 

     Також розроблена робоча документація на площадку-балкон для розміщення додаткових посадочних місць в диско-клубі (2001 р.).

 

     Замовник: ТОВ “Клуб 34”.

 

Ночной клуб