Про компанію

     Жоден вид діяльності сучасної людини є неможливим без будівництва, реконструкції та ремонтів будівель та споруд, оскільки в цих будівлях та спорудах проходить все її життя.

     Все починається зі спорудження будівель: житлових будинків, дитячих садочків, шкіл, вищих навчальних закладів, науково-дослідних та проектних інститутів, заводів, фабрик, офісів. Мова йде про всі види споруджень, починаючи з пішохідного мосту через струмок, крупного нафтопереробного чи олійно-екстракційного заводу, і закінчуючи майданчиком для запуску космічних кораблів.

О нашей компании     Без будівництва, реконструкції та ремонтів будівель є неможливим і прогрес людства, оскільки всі види діяльності людини відбуваються в них.

     В той же час будівництво, реконструкція, ремонт будівель і споруд не можливі без розроблення проектів, чи точніше без проектно-кошторисної документації для їх виконання. Так виникає необхідність виконання проектних робіт, починаючи з архітектурного проектування і закінчуючи проектуванням будівельних конструкцій та вживаних технологій. Цим займаються спеціалісти в спеціалізованих проектних організаціях, одним з кращих представників цих організації є інститут ТОВ «Харківбудніпроект».

     За довгу, як для приватної організації, історію свого буття наша фірма  довела свою високу надійність та професіоналізм у виконанні обстеження, паспортизації та проектування для України та Росії.

      Наші об’єкти з виконаними проектними роботами – це посилений балкончик, перепланування квартири або будівництво приватного житлового будинку (індивідуальне проектування) і реконструйований крупний завод із застосуванням новітніх технологій, матеріалів, конструкцій і устаткування.

     Проектні роботи для міста Харкова в основному включають об’єкти сфери обслуговування: кафе, аптеки, банки, магазини, житлові будинки.

     Проектні роботи по Україні, окрім перелічених вище об’єктів, включають: промислові будівлі і споруди, логістичні склади.

     Наша організація укомплектована фахівцями сплаву «досвід + талановита молодь», забезпечена сучасними проектними і розрахунковими програмами, сучасним електронним устаткуванням, виконує весь комплекс робіт, починаючи від обстеження будівель і споруд з наданням технічних висновків про їх стан і паспортів, і закінчуючи проектними роботами для  будівництва, реконструкції і ремонту будівель і споруд.

     Всі провідні фахівці вільно говорять українською, російською і англійською мовами, тому нашими замовниками є не тільки багато провідних організацій України і Росії, але і Швейцарії, Німеччини, Австрії, Італії, Південної Кореї, а також Канади і США.

     Лише такий підхід дозволяє фірмі, що займається проектуванням в Україні, і конкретно в місті Харкові, розробляючи індивідуальні проекти і комплекси, успішно долати кризу.

     Наша організація була заснована як мале підприємство «Харківбудніпроект»  20 вересня 1989 року при Харківському Облвиконкомі. В ті часи мале приватне підприємство не могло бути відкрите без «направляючої та дозволяючої руки держави».

      За цей час наша організація жила і розвивалася разом зі всією країною. Отримала незалежність від Облвиконкому в 1992 році, пережила кризи 1994, 1998,  2008 років. Знаходячись у вільному самостійному плаванні бурхливим морем ринку, вистояла, окріпла, сформувала команду і розробила сотні реалізованих проектів, як в Україні, так і в Росії.

     Ми хочемо, щоб ряди наших замовників поповнили і Ви, Ваша фірма. І хай це буде невелике проектування в Харкові, Києві, Полтаві або будь-якому іншому місті, для нас він буде таким же важливим, як і проект крупного заводу!