Проектування

     Без попередньо розробленого робочого проекту (проектно-кошторисної документації) складно, а часом і просто неможливо втілити в життя ідеї з будівництва або реконструкції будь-якої будівлі чи споруди. Саме ці послуги виконує наша проектна організація ТОВ «Харківбудніпроект». Це може бути повний робочий проект з усіма розділами або тільки робочі креслення будівельних конструкцій, і не важливо що це: перепланування квартири, будівництво житлового будинку, будівництво або реконструкція заводу, складу або офісної будівлі. Робочий проект узгоджують у відповідних інстанціях і він дає гарантію якості, надійності, безпеки експлуатації, і того, що в підсумку ви отримаєте саме ту будівлю або споруду, яку планували. Крім того, розроблений робочий проект необхідний для отримання дозволу на виконання будівництва або реконструкції.

Проектирование-коллаж изменен

     Професійні та талановиті архітектори запропонують вам ідею будівлі, якщо у вас її немає, або доопрацюють вашу, зробивши її максимально естетичною та функціональною. Професійні конструктори розрахують будівельні конструкції в повній відповідності з сучасними будівельними нормами та вимогами, застосувавши якісні сучасні матеріали і забезпечивши надійність будівлі або споруди. Досвідчені технологи запропонують сучасну, економну та детальну технологію виробничих процесів, що особливо важливо під час проектування складу або заводу. Фахівці з електрики, сантехніки та теплозабезпечення оснастять вашу будівлю необхідною і достатньою кількістю обладнання. І все це буде виконано у повній відповідності з вашими побажаннями.

     Наша організація виконує розробку проектно-кошторисної документації (ПКД) на нове будівництво, технічне переозброєння, реконструкцію, ремонт будівель і споруд. Це можуть бути: житлові будинки, промислові та офісні будівлі, склади, заправні станції, аптеки, кафе, магазини та ін.

Ми пропонуємо наступні види проектних робіт:

  • генеральні плани забудови мікрорайонів;
  • будівельні генплани;
  • ескізні проекти будівель і споруд;
  • робочі проекти різних споруд (естакад, шляхопроводів, димових труб та ін.);
  • проекти на посилення будівельних конструкцій;
  • проектно-кошторисна документація;
  • проект організації будівництва (ПОБ),
  • проект виконання робіт (ПВР);
  • оцінка впливу на навколишнє середовище (ОВНС);
  • системи опалення, вентиляції, кондиціювання.

Для того, щоб поняття проектно-кошторисної документації (ПКД) на будівництво стало більш зрозумілим, пояснимо, що ж це таке, оскільки між ідеєю та її реалізацією розташовані праця, знання, талант і час багатьох фахівців. Отже, основні розділи, які безпосередньо входять в розроблювану проектно-кошторисну документацію: ГП (генеральний план), АР (архітектурна частина), КЗ (залізобетонні конструкції), КМ (металеві конструкції), ОВ (опалення та вентиляція), ЕЛ (електропостачання), ВК (водопостачання та каналізація), ТХ (технологічні рішення), кошторис.

Крім перерахованих вище розділів є спеціалізовані, які включають до проекту на вимогу замовника або погоджуючих державних інстанцій.

Працюючи з іноземними замовниками, наша компанія виконує і адаптацію іноземних проектів до нормативних вимог і умов будівництва в Україні, працює з будівельними завданнями іноземних постачальників матеріалів та обладнання. Серед наших іноземних замовників є інвестори з Італії, Франції, Німеччини, Польщі, Словаччини, Кореї, Австрії, Канади, США, Румунії та ін.