Утеплення будинків і квартир

Жидкий пенопласт     ТОВ «Харківбудніпроект» разом з іншими зазначеними на сайті роботами і послугами виконує утеплення будинків і квартир рідким пінопластом.

     Рідкий пінопласт відноситься до нового покоління карбамідних теплоізоляційних пінопластів (поропластів). Це екологічно чистий і пожежобезпечний карбамідо-формальдегідний пінопласт поропласт, який виробляється безпресовим засобом із піноутворюючого складу.

     Має високі теплозахисні та звукоізоляційні властивості. Плита рідкого пінопласту товщиною 5 см. з жорстким зовнішнім облицюванням за теплопровідністю відповідає 90-100 см. цегельної кладки, коефіцієнт теплопровідності 0,035-0,047 Вт/мС°. Щільність 8-25 кг/куб.м.

     Утеплення будівлі пінопластом товщиною 10 см. знижує витрати на опалення в декілька разів, покриваючи витрати на утеплення за один опалювальний сезон.

     Рідкий пінопласт не здатний до самостійного горіння, не утворює розплаву, не виділяє під впливом полум’я токсичних речовин і утворює в 10 разів менше диму (група горючості Г2, займистості В2), ніж пінополістирол.

     У конструкціях, заповнених рідким пінопластом, навіть за наявності тріщин у зовнішній стіні небезпека проникнення вологи в приміщення виключається.

     Навіть при великому скупченні вологи на кордоні розділу внутрішньої поверхні зовнішньої стіни і утеплювача, незважаючи на свою відкрито пористу структуру, піноізол не пропускає вологу всередину приміщення, що перешкоджає підвищенню вологості в приміщеннях і конденсації вологи на внутрішніх стінах будинку. Стійкий до дії більшості агресивних середовищ, органічних розчинників, грибків і мікроорганізмів.

     Завдяки цим перевагам, в кінцевому рахунку, забезпечується низька вартість конструкції при порівняно високій якості теплоізоляції і приблизно в 4 рази скорочуються терміни виконання робіт.