Обстеження і паспортизація

     Наша компанія виконує весь комплекс заходів з обстеження будівель і споруд. У процесі обстеження наші фахівці проводять візуальний огляд, обміри, інструментальне обстеження і фотофіксацію існуючого положення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Інструментальне обстеження будівельних конструкцій проводиться методами неруйнівного контролю, за необхідності проводять відбір деяких зразків для подальших лабораторних випробувань. За результатами натурних обстежень, повірочних розрахунків та лабораторних випробувань розробляють ефективні рішення з усунення виявлених дефектів і приведення будівельних конструкцій до задовільного експлуатаційного стану. Технічне обстеження будівель виконується для визначення стану фундаментів (з розкриттям); несучих і огороджувальних конструкцій (колон, перекриттів, стін, перегородок, підлог, покрівлі), вузлів, інженерних комунікацій; визначення теплоізоляційних властивостей матеріалів. Перед виконанням обстеження наші клієнти можуть отримати попередню консультацію з наступних питань: визначення обсягів робіт, порядок проведення обстеження, порядок погоджувальних та інших заходів, необхідних відповідно до нормативної бази та законодавства України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Виконання обстеження будівель і споруд допомагає визначити реальний стан будівельних конструкцій. Періодично його необхідно виконувати в разі тривалої експлуатації об’єкта для своєчасного виявлення і подальшого усунення дефектів, що виникли в силу різних факторів, до яких відносяться агресивне середовище (особливості деяких технологічних процесів) всередині будівлі, неправильна експлуатація, великий термін служби об’єкта та ін. У терміновому порядку його необхідно проводити при обваленні будівлі або його частини. Також необхідність в обстеженні будівельних конструкцій виникає в процесі проведення реконструкції, перепланування, реставрації, різних видів ремонтів будівель, особливо при поновленні будівництва після його тривалої «заморозки». За підсумками проведених обстежень будівель і споруд та виконаних розрахунків для перевірки несучої здатності, досвідчені фахівці складають технічний звіт про обстеження, в якому наводять результати технічної оцінки їх стану, рекомендації щодо усунення виявлених дефектів і подальшої експлуатації об’єкта. Для огороджувальних конструкцій у разі необхідності виконується теплотехнічний розрахунок. Технічний висновок може складатися за результатами обстеження окремих будівельних конструкцій та / або будівлі в цілому.

     Обстеження будівельних конструкцій виконується і при паспортизації будівель, в такому випадку результатом такого обстеження є не тільки звіт про технічний стан будівлі (звіт про обстеження), а й технічні паспорти на них. Своєчасно проведене обстеження та паспортизація будівлі можуть значно збільшити термін служби і скоротити кількість глобальних заходів з приведення будівельних конструкцій в робочий стан.

     Також необхідність у проведенні технічного обстеження будівлі виникає у разі виконаного самовільного приватного будівництва, переобладнання, перепланування та інших видів робіт. На підставі отриманої в результаті обстеження технічної документації проводиться узаконення самовільного будівництва.

Обследование 3     Обстеження будівель і споруд для технічної оцінки їх стану виконується кваліфікованими фахівцями з використанням сучасного обладнання (будівельних вимірників міцності, лазерних далекомірів, ультразвукових товщиномірів та ін.). Наша компанія має ліцензію на виконання даного виду робіт, а фахівці – відповідні кваліфікаційні сертифікати. Всі роботи проводяться у повній відповідності з діючими нормами України. Ми виконуємо обстеження житлових, громадських і виробничих багатоповерхових і одноповерхових будівель, приватних котеджів.

     Технічне обстеження будівель є першим кроком для розробки робочого проекту на реконструкцію, технічне переозброєння або ремонт будівлі, або робочого проекту підсилення окремих будівельних конструкцій для приведення їх у нормальний робочий стан. Після виконання обстеження і робочого проекту фахівці кошторисники виконають розрахунок кошторису, в якому буде визначено вартість передбачених будівельно-ремонтних робіт.