Про розробку проектів індивідуального житлового будинку

Відповідь полягає у зворотному погляді. Типові проекти розробляються для масового будівництва будівель та споруд, вони використовуються багатократно, причому виконується лише прив’язка до існуючих вимог земельної ділянки.

 

Проект індивідуального житлового будинку – це гарантія унікальності. Це прагнення задовольнити індивідуальні потреби замовника, врахувати особливості художнього, технічного та технологічного підходів при вирішенні архітектурних завдань саме для цього замовника (забудовника).

 

Індивідуальний проект доцільно здійснюється при будівництві промислових, крупних торговельних, складських будівель. Як правило, для таких об’єктів типові проекти відсутні. Тут в наявності є різноманітні особливості їх будівництва і експлуатації.

 

Індивідуальний проект однозначно доцільно використовувати при реконструкції існуючих виробничих підприємств, воно задовольняє не тільки естетичні та технічні вимоги Забудовника, індивідуальне проектування вирішує, перш за все, поставлені технологічні завдання, що задовольняє прагнення замовника щодо подальшої ефективної роботи підприємства.

 

ТОВ «ХАРКІВБУДНІПРОЕКТ» має багаторічний досвід у розробці проектів індивідуального житлового будинку, як промислових, так і цивільних об’єктів (адміністративних, офісних, медичних, житлових будинків).