Розроблення концепції проекту

Для розуміння, що знаходиться в основі розроблення концепції проекту будь-якого об’єкту будівництва, необхідно врахувати наступне:

  • функціональне призначення проектованого об’єкту та його приблизна потужність;
  • орієнтовна фінансова вартість створення такого об’єкту;
  • можливе місце його розташування.

Розроблення концепції проекту об’єкту будівництва здійснюється в ході складання вихідних даних на проектування та створення проектної документації. Розроблення концепції проекту об’єкту будівництва складається з цілого комплексу робіт, в якому беруть участь як Замовник, так і Проектувальник:

1-й етап – це визначення основного напрямку реалізації об’єкту будівництва, де  Замовник визначається з призначенням об’єкту, його потужністю. Разом з Проектувальником приймаються принципові технічні рішення для реалізації проекту будівництва об’єкту в межах доступного фінансування.

2-й етап – це визначення основного складу проекту об’єкта будівництва, в тому числі, з визначенням учасників проектної групи, фіксуються побажання до проекту зацікавлених сторін. Складається укрупнений перелік процесів проектування.

3-й етап – це розробка загального плану роботи над проектом, проводиться оцінка можливих ризиків.

Спеціалісти ТОВ «ХАРКІВБУДНІПРОЕКТ» мають високий рівень кваліфікації та великий досвід у розробці проектно-кошторисної документації на будівництво та реконструкцію, як промислових, так і цивільних об’єктів. Ми будемо раді запропонувати Вам допомогу у розробленні концепції проекту об’єктів різноманітного призначення!