Новина від 12.06.2015. Не працею єдиною. Частина друга.

в Новость от 12-06-2015     Свобода людини в цьому світі визначається багатьма факторами. Одними з найважливіших з них є здоров’я людини. Здорова фізично і духовно людина може багато чого досягти в житті: бути успішним працівником, радіти життю самому і радувати інших.

 

     Здоров’я людини залежить від багатьох факторів. Це і дане природою при народженні (Богом), і середовище проживання, і спосіб життя, і багато іншого. Одним з найважливіших факторів, який часто чинить головний вплив на здоров’я, є ставлення до свого здоров’я самої людини. Як показують останні дослідження медиків, сьогодні основною причиною старіння організму в розвинених країнах є нестача руху. В принципі ми розуміємо, що рух – це життя, але зробити це розуміння основою у своєму повсякденному житті у нас не завжди добре виходить. Рух не частини суглобів та м’язів, які ми навантажуємо вставши з ліжка і сідаючи на стілець і йдучи до машини, а більшої частини суглобів та м’язів. І чим більше ми їх задіємо тим краще для нашого організму.

 

     При цьому, рухи в достатньому обсязі, але без перевантажень. Таке дає простий комплекс рухів, відомий нам під терміном «зарядка». Але за умови її виконання щодня і все життя! Опрацювання максимальної кількості суглобів та м’язів не дозволяє утворюватися застійним явищам в організмі з погіршенням обміну речовин і як наслідок виникнення захворювань, що ведуть до загибелі організму.

 

     Одним з важливих корисних фізичних навантажень є спорт, але спорт не «професійний» а «аматорський». При цьому такий, який дозволяє людині відчувати себе більш впевненим у повсякденному житті і в роботі. До таких видів відносяться різні види єдиноборств.

 

     У той же час, життя сучасної людини не дає їй багато часу на заняття спортом в спеціалізованих секціях. Тому, для занять спортом, кожна людина повинна знаходити час після або до роботи. Крім того, ці заняття повинні давати можливість, при мінімальних витратах часу, отримувати максимальний результат в плані досягнення бажаних знань і умінь.

 

     Багато років займаючись спортом у вигляді хобі, хоча хобі це було серйозним і в процесі навчання в інституті, і служби в Армії, і навчання в аспірантурі, і роботи в інституті, захисту дисертації, написання книг, отримання авторських свідоцтв і патентів. Спочатку як, боксер, потім як тренер, суддя і знову як тренер я, тренуючи дітей, почав шукати спосіб, як навчити їх вмінню постояти за себе, за близьких і просто більш слабких людей, без небезпеки для здоров’я в процесі навчання, а також за умови, що часу постійно не вистачає. Так була створена методика тренувань не спортивна, а аматорська, при якій, за короткий проміжок часу, людина може освоїти необхідні прийоми, а далі підтримувати свої знання на необхідному рівні.

 

     Дана методика знайшла своє відображення в книзі «Система оборони професора Жвана, заснована на ударі «Інтелігент», а також в однойменному навчальному фільмі. Вони знаходяться у продажу.