Новина від 16.01.2014

Новость-от-16.01.2014-Веста-1024x682

     На замовлення компанії «Веста» ТОВ «Харківбудніпроект» як генеральний проектувальник розробило проект реконструкції приміщень колишнього Олексіївського хлібозаводу під логістичні склади для друкованої продукції у тому числі і підручників для шкіл. При цьому був розроблений проект надбудови та прибудови нових офісних та складських приміщень. Окрім того, був розроблений проект пожежного резервуару із насосною.

 

     Площадка розміщення об’єкту має невеликі розміри, що ускладнило розміщення прибудов, пожежного резервуару та благоустрою території.

 

     Спеціалісти ТОВ «Харківбудніпроект», з урахуванням складних умов, кваліфіковано та своєчасно розробили генеральний план території компанії «Веста», а будівельники реалізували проектні рішення.

 

     За короткий час замовник виконав увесь комплекс будівельно-монтажних робіт, а наша організація здійснила авторський нагляд за якістю виконання робіт та їх відповідністю до самого проекту.

 

     Виробничі приміщення оснащені сучасним обладнанням. Складські приміщення облаштовані логістичним обладнанням, що дозволяє механізувати та автоматизувати практично усі процеси.

 

     На місці старих споруд з’явився сучасний будівельний комплекс, що став прикрасою міста Харків.