Новина від 21.01.2015. Очищуємо Україну

 в-Новость-от-21-01-2015_Очищаем-Украину     ТОВ «Харківбудніпроект» виконує розробку проектів очисних споруд із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Основним компаньйоном нашої організації в розробці технологічних процесів є ТОВ «Екополімер» (м. Харків).

 

     У процесі розробки практично всіх проектів будівель і споруд, що розробляються ТОВ «Харківбудніпроект», передбачені розділи відведення та при необхідності первинного очищення стічних вод. Особливо часто це необхідно при проектуванні промислових підприємств на яких, відповідно до санітарних норм України, як і країн Євросоюзу, навіть дощові води не повинні потрапляти за межі промислового майданчика без попередньої їх очистки.

 

     Тепер ТОВ «Харківбудніпроект» почало успішно реалізовувати проекти очисних споруд як промислових об’єктів, так і цілих мікрорайонів і міст.

 

     Проблема очищення стоків в Україні, як і в усіх пострадянських республіках, стоїть дуже гостро. Постійне недофінансування, а часто і відсутність фінансування для влаштування очисних споруд, призвело до того, що вони знаходяться в критичному стані, і ситуація в багатьох регіонах України перебуває на межі екологічної катастрофи. Через погану роботу або повну відсутність очисних споруд у багатьох містах, у переважній більшості селищ і дрібніших населених пунктах неочищені стоки потрапляють у підземні води, річки і далі – в Чорне море. Населення України, використовуючи цю воду, отруюється, зростає кількість захворювань, скорочується тривалість життя громадян України.

 

     Враховуючи складність екологічної ситуації, Європейський банк реконструкції та розвитку відкрив фінансову лінію для будівництва та реконструкції очисних споруд в Україні. До цієї програми входить будівництво як великих очисних споруд так і будівництво біологічних очисних споруд, як окремих будівель (котеджів) так і груп будівель, а також невеликих населених пунктів.

 

     ТОВ «Харківбудніпроект» готове виконати розробку очисних споруд для житлових і промислових будівель, і комплексів, укомплектувати їх сучасним обладнанням, а також виконати будівельно-монтажні роботи зі здачею об’єктів «під ключ».