Новина від 05.06.2015. Не працею єдиною. Частина перша.

    в Новость от 05-06-2015 Робота будь-якої організації складається з обов'язкової частини, яка «годує» співробітників фірми і займає весь робочий час співробітників і «вільної» програми або хобі, яким люди займаються у вільний від роботи час. Основна маса людей, я думаю (або мені так хочеться думати?), більше люблять працювати, бо це приносить матеріальну вигоду, а часто і радість творчості.

 

     Хобі може бути пов'язано з роботою, а може й ні, що буває частіше.

 

     При цьому, часто дізнаєшся про те, що багато людей в своєму хобі досягають великих успіхів, але все ж не наважуються зробити його своїм основним заняттям.

 

     Так, викладач Харківського національного університету будівництва та архітектури, доцент кафедри основи і фундаментів Валентин Скрипко чудово малював. Здавалося б, кафедра «сухих» розрахунків та малювання, написання картин на фантастичну тематику. Професор кафедри Фізичної хімії того ж університету, член-кореспондент академії наук Мчедлов-Петросян писав прекрасні ліричні вірші. І таких прикладів дуже багато. При цьому, як правило, такі люди були талановиті і в основній роботі.

 

     Так і в нашій організації, багато співробітників крім основної роботи мають таланти в інших видах життєдіяльності.

 

     Як відомо, важко добре працювати маючи слабке здоров'я, тому в нашій компанії приділяється велика увага зміцненню здоров'я співробітників фірми. Співробітникам, що відвідують секції, керівництво фірми надає можливість в дні тренувань раніше йти з роботи. Так, заступник головного інженера компанії Старикова О.Ю. займається бігом, а також відвідує секцію гімнастики. Заступник директора Гробов І.В. також займається бігом, відвідує секцію боксу і так багато співробітників.

 

     Директор фірми Жван В.Д. регулярно плаває в басейні, розробив систему вправ для зміцнення м'язового корсету, написав і видав книгу про способи зміцнення м'язового корсету хребця «Остеохондроз і я, ….» 2013 рік, а також зняв фільм про виконання вправ.

 

     Дана книга включає в себе розділи: психологія одужання, формування системи вправ, а також вправи по зміцненню зору. І книга і фільм передаються всім, хто бажає бути здоровими.