Новина від 22.12.2014

Íàèìåíîâàíèå ïðîåêòà     Інститут ТОВ «Харківбудніпроект» успішно закінчив розробку проекту на будівництво житлового будинку «Мерседес» на Олексіївці по проспекту Людвіга Свободи (в районі будинку №20) в місті Харкові. Замовник ТДВ «Спецбуд-3».

 

     Незважаючи на модне сьогодні будівництво житлових будівель в каркасно-монолітному виконанні, будівлі висотою 8-10 поверхів з цегли доводять свою ефективність, і їх продовжують успішно проектувати і будувати в місті Харкові.

 

     Даний будинок висотою в 9 поверхів з красивою ярусною верхньою частиною і загальною площею 11307 квадратних метрів містить 33 однокімнатних, 42 двокімнатних та 27 трикімнатних квартир. Він розташований в красивій місцевості на схилі яру, в якому знаходяться два великих водоймища.

 

     Всі квартири мають зручне планування, правильно орієнтовані по сторонах світу, що забезпечує хорошу інсоляцію, і таким чином – здоровий клімат для всіх мешканців даного будинку.

 

     Висота квартир – 2.8 метра, великі енергоефективні вікна з металопластику, високоефективне утеплення стін, все це разом дозволяє економити у витратах на опалення. Автономна система опалення будинку дає можливість зменшити залежність від зовнішніх джерел тепла.

 

     Завдяки високій кваліфікації співробітників нашої організації і великому досвіду розробки проектів на житлові та громадські будівлі, як для замовників з України, так і з Росії, Німеччини, Австрії, Швейцарії, проект було виконано у стислий час зі скороченням нормативних термінів майже в два рази.

 

     На майданчику біля будинку запроектовані: стоянки для гостьових автомобілів, дитячий майданчик, зона вигулу собак. Передбачено багато газонів, кущів і дерев.

 

     Поряд з будинком знаходяться декілька гаражних кооперативів з капітальними гаражами, що дозволить мешканцям даного будинку, за наявності бажання, легко забезпечити своїй машині «надійний дім».

 

     На сьогоднішній день, повним ходом йде будівництво нульового циклу: бетонується плита основи; зводяться стрічкові фундаменти із збірного залізобетону першої секції.