Закінчено розробку ПКД для компанії «Техноком» («Нестле-Україна»)

Склад пищевых продуктов     Закінчено розробку ПКД (проектно-кошторисної документації) реконструкції будівлі цеху під логістичні склади загальною площею 8500 м2 за адресою: Московський проспект, 199-а, м. Харків.

 

     Замовник – компанія «Техноком» («Нестле-Україна»), Швейцарія, – одна з найбільших світових фірм, відома в усьому світі за марками: «Нескафе» та ін.

 

     Генеральний проектувальник – ТОВ «Харківбудніпроект».

     ГІП – Гробова Людмила Михайлівна.

     ГАП – Клімов Олександр Володимирович.

 

     За 4 місяці (при нормі 7 місяців) були виконані роботи з обстеження будівельних конструкцій будівлі, що підлягає реконструкції, розроблена ПКД на реконструкцію і проведено узгодження з Держінвестекспертизою.

 

     В даний час закінчуються будівельно-монтажні роботи, а в частині складів вже виконано весь комплекс робіт, змонтовані стелажі, які використовуються за призначенням.

 

     У процесі проектування була вирішена задача з переобладнання старого машинобудівного цеху, обладнаного мостовими кранами, в сучасний логістичний склад, що відповідає всім світовим стандартам, як з якості виконаних робіт, так і за рівнем енергозбереження, автоматизації та ін.