Завершені роботи з реконструкції фабрики швейцарської фірми ДП «Вайдман Малин Ізоляційні Компоненти»

Малин 2-    У старовинному містечку Малин, що на Житомирщині (перша письмова згадка про нього відноситься до XII століття) нашими організаціями ТОВ «Харківбудніпроект» (генпроектувальник) і НВ ТОВ «Нріка» (генпідрядник), успішно завершені роботи з реконструкції фабрики швейцарської фірми ДП «Вайдман Малин Ізоляційні Компоненти». Ця фірма є одним з найбільших в світі виробників ізоляторів для великих трансформаторів атомних і теплових електростанцій.

 

     Всі роботи було виконано з високою якістю в обумовлені в договорі терміни. Проект був розроблений і погоджений у всіх інстанціях.

 

     Другий етап, виконання будівельно-монтажних робіт нашою компанією НВ ТОВ «Нріка», почався з уточнення термінів виконання будівельно-монтажних робіт.

 

     Можемо з гордістю відзначити, що наша українська сторона виконала заявлені терміни, і 20 вересня цеха були готові до прийому обладнання.

 

     Монтажні та пусконалагоджувальні роботи, що виконували швейцарські фахівці, а також оздоблювальні роботи в офісних приміщеннях, які виконували українські фахівці, були завершені за 3 місяці. Потім 3 місяці пішло на відпрацювання технологічного процесу і виведення фабрики на проектну потужність.

 

     24.04.2013 року в присутності президента компанії пані Жульєн, керівників представництв “Weidman” в Америці, Європі, Азії та Африці, гостей: керівництва Житомирської області, представників фірм, які брали участь у реконструкції фабрики, в урочистій обстановці було відкрито дану фабрику.

 

     Як зазначив директор фабрики Іван Тригуб, умови для робітників і службовців, а також технічний рівень виробництва на новій фабриці вище, ніж у Швейцарії на аналогічних виробництвах.

 

     Пані Жульєн у своєму виступі також зазначила високопрофесійну роботу українських фахівців.