Ціна будівництва

Спочатку будівництва будь-якого об’єкту, замовник починає розробку кошторисної документації, де створюється ціна будівництва будинку. Це документи, де міститься повні інформація відомостей про всі види робіт, матеріалів, коштів, які необхідні будуть в ході виконання будівництва всього об’єкту.

 

Ціна будівництва будинку – це затверджена одиниця, якою визначаються містобудівні, архітектурні, об’ємно-планувальні, технічні, конструктивні та технологічні рішення.

 

Ціна проекту будинку створюється на підставі договору між замовником та проектною організацією, яка має сертифікованих фахівців. Одним з додатків  такого договору на складання робочої документації є завдання на проектування.

 

Після завершення роботи над розробкою робочої документації проводиться процедура затвердження ії замовником. У випадку проектування об’єктів категорії складності (відповідальності) СС2 або СС3 робоча документація підлягає проходженню обов’язковій експертизі.

 

Потім організація, яка здійснює будівельно-монтажні роботи, зобов’язана виконати усі види робіт, визначені у проектній документації та в кошторисі, де вказана остаточна ціна проекту будинку, якщо інше не встановлено договором будівельного підряду.

 

Колектив ТОВ «ХАРКІВБУДНІПРОЕКТ» має високу кваліфікацію та багаторічний досвід у розробці проектних рішень.