Авторський нагляд

Виконання архітектурних рішень – це ідея проектувальника щодо планувальної, функціональної організації, зовнішнього архітектурного вигляду та інтер’єрів об’єкта, інженерного та іншого забезпечення його реалізації, розміщений в архітектурній частині проекту та зафіксований в завершеному будівництвом об’єкту. Коли проводиться будівництво, проектна організація, яка здійснила розробку проектних рішень, виконує авторський нагляд.

Специфіка проведення усього авторського нагляду повністю залежить від структури об’єкта, умов і масштабів будівництва, складності і типу споруди, який визначає весь механізм здійснення авторського нагляду  за будівництвом об’єкта (чи то нове будівництво, чи то реконструкція, чи то реставрація, чи то капітальний ремонт, чи технічне  переоснащення діючих підприємств).

Авторський нагляд будівництва здійснюється  автором архітектурних рішень  –  розробником проекту об’єкта,  іншими  розробниками  затвердженого проекту   або   також уповноваженими  особами (проектувальником),  відповідно  до  законодавства та договору із замовником (забудовником) протягом  проведення усього періоду будівництва і передбачає контроль за відповідністю будівельно-монтажних робіт тим положенням, які зафіксовані у проектній документації.

ТОВ «ХАРКІВБУДНІПРОЕКТ», виступаючи проектувальником, здійснює авторський нагляд будівництва на протязі всього періоду будівництва об’єктів архітектури, які будуються за нашими проектами.