Авторський нагляд

Архітектурне рішення – це авторський задум щодо просторової, планувальної, функціональної організації, зовнішнього вигляду та інтер’єрів об’єкта архітектури, а також інженерного та іншого забезпечення його реалізації, викладений в архітектурній частині проекту, та зафіксований в завершеному будівництвом об’єкті. В ході здійснення будівництва проектна організація, як автор проектних рішень, здійснює авторський нагляд.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 р. №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єкта архітектури»  затверджено Порядок, який визначає механізм здійснення авторського нагляду  під час будівництва об’єкта архітектури (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту будівель і споруд, а також технічного  переоснащення діючих підприємств).

Авторський нагляд будівництва здійснюється  архітектором  –  автором проекту об’єкта  архітектури,  іншими  розробниками  затвердженого проекту   або   уповноваженими  особами (генеральним проектувальником),  відповідно  до  законодавства та договору із замовником (забудовником) протягом  усього періоду будівництва і передбачає контроль за відповідністю будівельно-монтажних робіт тим положенням, які зафіксовані у проектній документації.

ТОВ «ХАРКІВБУДНІПРОЕКТ», виступаючи генеральним проектувальником, здійснює авторський нагляд будівництва на протязі всього періоду будівництва об’єктів архітектури, які будуються за нашими проектами.